Szkolenie na drona Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg - kursy i egzaminy

Do lepszego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki cookie. Jeżeli zgadzasz się na to kliknij przycisk "Akceptuję". Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz opuścić stronę lub dostosować swój wybór.


ustawienia

Polityka prywatności

Kiedy odwiedzasz jakąkolwiek witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje za pośrednictwem przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na gromadzenie danych z niektórych rodzajów usług. Jednak odmowa zezwolenia na te usługi może wpłynąć na odbiór strony.

  • Statystyki Google Analytics
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE
  • Mapa Google
    Na stronie wyświetlamy mapę Google z lokalizacją naszego biura. Serwis Google może zbierać dane o wszystkich użytkownikach korzystających z ich narzędzi i przetwarzać je w swoich zasobach.
    WYMAGANE

O nas

Przekazujemy wiedzę z pasją i zaangażowaniem

Każdy kurs realizujemy wg określonego wcześniej programu, ale potrafimy też dopasować się do konkretnych potrzeb kursantów.
Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę.

Ośrodek szkoleniowy operatorów dronów funkcjonuje pod nazwą Akademia Latania od 2015 r. i jest to marka szkoleniowa firmy c5 Jakub Śledziowski. Przez ten cały okres prowadziliśmy szkolenia UAVO w całym kraju, przekazując wiedzę wielu nowym operatorom dronów. Nasz zespół nie jest skupiony tylko na nauczaniu, ale jesteśmy też praktykami, realizując na co dzień szereg zleceń z udziałem dronów, współpracujemy też z lasami państwowymi, strażą pożarną, policją, uczelniami i z różnymi firmami, które wdrażają u siebie drony lub zwyczajnie korzystają z naszych usług.

Kadra

Siłą naszego zespołu są ludzie z doświadczeniem w szkoleniach UAVO, fotogrametrii, fotografi, filmowaniu, GIS.
John Doe

Jakub Śledziowski

Właściciel i główny instruktor

Instruktor VLOS, BVLOS w kategoriach MR i A do 25 kg. Do 2020 r. egzaminator UAVO Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej. Pilot paralotniowy. Specjalista GIS. Fotograf. Doktorant Uniwersytetu Szczecińskiego.

Nix Maxwell

Justyna Zdanowska

instruktor

Instruktor VLOS, BVLOS w kategoriach MR i A do 25 kg.

Nix Maxwell

Maciej Skuza

instruktor

Instruktor VLOS, BVLOS w kategoriach MR i A do 25 kg.

Nix Maxwell

Konrad Wasilewski

instruktor

Instruktor VLOS, BVLOS w kategoriach MR i A do 25 kg. Specjalista fotogrametrii.

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie szkolenie wybrać dla siebie? Chcesz zacząć przygodę z dronem i szukasz doradztwa? A może potrzebujesz usługi z drona?